Zduř smrtelníci,

Jsem Baba Jaga a vítám Vás na stránkách mé chaloupky, která leží v nevýchodnější části Krkonoš v pohádkovém místě Prkenný Důl u Žacléře. Najdete mě přímo v centru lyžařského areálu. Určitě mě neváhejte navštívit, jizbičky mám stylové, chaloupku útulnou. V odrážce ubytování vidíte, kdy mám volno a kdy už tady mám nějakou návštěvu. Přijeďte pobejt ! 

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa leží přímo v centru lyžařského areálu Prkenný Důl - Žacléř asi 10 km za Trutnovem. Autem máte možnost přijet až ke mně a vaše káry zaparkovat hned vedle chaloupky na našem parkovišti.

Letní aktivity

Jóó v létě to je klídek. Žádnej les Řáholec s poblázněným Rumcajzem. Pěkná pohoda a romantické procházky za teplých večerů. Pro ty aktivní neposedy mám připraveny pěkně náročné pěší tůry na hřebeny Rýchor a bikery pošlu zkoumat skvělé terény v okolí. Alespoň jim bude večer chutnat venkovní grilovačka. A pokud jste přijeli vlastním přibližovadlem, tak to jste to vůbec vyhráli. Je toho v okolí tolik k vidění, že to ani za 2 týdny nestihnete. Říká Vám přece něco třeba Sněžka, Adršpašské skály, Černá Hora, Stachelberg, Kuks, Babiččino údolí, Špindlerův Mlýn atd. Zajet můžete i do Polska, je to za humny, sama jsme tam už parkrát na koštěti doletěla - Karpacz, Jelenia Gora, Kowary - to jsou akvaparky, park miniatur, lanovka na Kopu, kostelík Wang, westernové městečko  a příroda méně známé strany Krkonoš.
A když se znavení vrátíte do chaloupky, můžete skočit u mlynáře Toma v Zeleném Mlýně do bazénu nebo si zaplatit saunu.  

   

Zimní aktivity

Jsem Baba Jaga a miluju zimu, lyže, prkno a taky dědu Mráze. Ale tajně, ha ha ha. Koště schovám do komory, sjezdovku mám přímo za komínem, takže když vytáhnu svoje prkýnka, dofrčím na nich "až do brlohu". Pro všechny milovníky zimních sportů nabízí umístění mé chaloupky v centru lyžařského areálu ideální místo pro zimní sporty - sjezdové, ale i běžecké. Je možné využít lyžařské školy i dětské školičky.. Vaše ski, snowbaoardy a jiná čertova prkýnka si můžete uložit do lyžárny, kde máte i elektrické sušáky na lyžáky.    

Celoroční aktivity

Firemní akce? Nebo jak tomu dnes všichni ti "študovaní manažeři"  říkají ??? Firemní akcičky, výjezdní zasedání, školení nebo něco jako teambuilding ??? Nebojte se páni ředitelé, já se o ten Váš " team" postarám. Moji slouhová Vám připraví rautíček jako z pohádkové hostiny, komůrky přpraví a jestli budete chtít trochu ty své ovečky unavit a stmelit do pořádně fungujícího týmu, jsou tady přece kolegové, kteří pro Vás uspořádají program přesně podle vašich představ.

Tak nesedět, nelelkovat a aktivně do práce !!!