Krakonošovy pohledy

KK4 SOVK2012 KrakonosovoKralovstvi Baner680x180 OdmenyPutovani

RG - Registrace GLEJTŮ

RG - CHRÁNĚNCI S GLEJTY

Druhý ročník KRAKONOŠOVA CYKLOMARATONU zažil strhující finále a pobavil malé i velké účastníky. O vítězství v hlavním závodu na 140 km se bojovalo doslova do posledního metru, kdy si v napínavém finiši dojel pro vítězství s pouhou desetinou vteřiny náskoku Václav Nežerka, závodník Lawi - Author Teamu.

Pro prvenství v kratší trase na 93 km si dojel polský jezdec Tomasz Lukawski. Kompletní informace a výsledky najdete zde:

Závody si v rámci cyklomaratonu užily i ti nejmenší... Na pět desítek dětí se s vervou vrhlo do závodění o fajn ceny a hlavně zážitky:) Dopolední program zpestřilo zábavné vystoupení agentury VOSA, odpoledne pak rozproudila trutnovská kapela JAKŽ TAKŽ.

2Krakonosuv cyklomaraton

Důležitou součástí KRAKONOŠOVA CYKLOMARATONU jsou také samotní fandící diváci, kteří vytvářejí závodu tu správnou nezapomenutelnou atmosféru. Jako NEJ obec celého závodu byla samotnými závodníky zvolena obec Malá Úpa, před druhým Trutnovem a Žacléřem na třetím místě.